DĘBLIN: Nietrzeźwi kierujący na ulicach miasta

Policjanci z dęblińskiego komisariatu zatrzymali dwóch pijanych rowerzystów. Wczorajszego popołudnia mężczyźni jechali jednośladami ul. Niepodległości. Funkcjonariusze zatrzymali ich do kontroli. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obaj znajdowali się pod działaniem alkoholu. Niedługo po tym zdarzeniu, podczas patrolu Dęblina mundurowi zatrzymali kierowcę osobowego opla, który również nie powinien się poruszać samochodem. Miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

© Policja

Wczorajszego popołudnia w Dęblinie policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali dwóch pijanych rowerzystów. Mężczyźni jechali jednośladami ul. Niepodległości. Styl jazdy jednego z nich przykuł uwagę funkcjonariuszy, którzy postanowili bliżej przyjrzeć się rowerzystom i sprawdzić stan trzeźwości obu mężczyzn. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. Badanie stanu trzeźwości 43-letniego mieszkańca Dęblina wykazało blisko promil alkoholu. Drugi, 52-letni dęblinianin znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.

Niedługo po tym zdarzeniu podczas patrolu Dęblina funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego opla. W trakcie wykonywanych czynności ustalili, że 23-latek z gminy Stężyca również nie powinien poruszać się po drodze. Posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna za nic miał przepisy prawa. Okazało się, że kilka dni wcześniej, również w Dęblinie, kierował samochodem wbrew zakazowi i na „podwójnym gazie”. Teraz za wszystko 23-latek odpowie przed sądem.

KS
Źródło: KPP Ryki

Share