Ostrzeżenia


 • PUŁAWY, S-12: Zmiany w dojeździe do Grupy Azoty „PUŁAWY”

  Poważnie zmieni się organizacja ruchu na styku obwodnicy Puław i jej przedłużenia w kierunku węzła Kurów Zachód na S17. Jak zapowiada wykonawca inwestycji, zostanie wprowadzona w środę 25 października i będzie obowiązywała przez około cztery miesiące. Wprowadzony zostanie również zakaz wyprzedzania pojazdów i ograniczenie prędkości. Rowerzyści będą mogli korzystać z tymczasowej ścieżki wzdłuż al. 1000-lecia […] • WĄWOLNICA: Utrudnienia w ruchu

  W najbliższy weekend w dniach 2-3 września w związku z obchodami XXXIX Rocznicy Koronacji Figury Matki Bożej Kębelskiej w Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy i przyjazdem pielgrzymów mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Kierujących prosimy o cierpliwość i stosowanie się do poleceń służb porządkowych.

 • REGION: Początek sierpnia z upałami

  W niedzielę (30.07) Polska znalazła się pod wpływem zwrotnikowej masy bardzo ciepłego powietrza. IMGW wydał ostrzeżenia 2 stopnia dla województw lubelskiego i mazowieckiego. Według prognoz na kolejne dni temperatura powietrza może sięgnąć nawet 36°C.


 • PUŁAWY: Tymczasowy dojazd do puławskich Azotów i PPN-T [MAPA]

  Blisko miesiąc temu wprowadzona została tymczasowa organizacja dojazdu z drogi krajowej nr 12 do Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. i Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Pomimo tego niektórzy kierowcy wciąż mają trudności z dotarciem do firm i instytucji położonych w pobliżu Azotów.