PUŁAWY: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Sprawne działania policjantów z puławskiej patrolówki zapobiegły tragedii. 24-letni mieszkaniec Puław usiłował popełnić samobójstwo. Na Policję zadzwonił jeden z sąsiadów, który usłyszał wołanie o pomoc. Policjanci bardzo szybko dojechali na miejsce, wbiegli do mieszkania na czwartym piętrze i zdążyli uratować mężczyznę zanim się udusił. Został on przewieziony do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Foto: KPP Puławy

Kilka dni temu dyżurny puławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że z jednego z mieszkań na osiedlu w Puławach słychać wołanie o pomoc. Mundurowi po otrzymanym sygnale bardzo szybko dotarli pod wskazany adres. W mieszkaniu na czwartym piętrze zastali kobietę, która ostatkiem sił podtrzymywała mężczyznę wiszącego na karniszu, który w ten sposób usiłował popełnić samobójstwo.

Policjanci nie tracąc czasu, zerwali ze ściany karnisz i odcięli mężczyznę podejmując próbę reanimacji. Jednocześnie wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe.

Podjęte działania przyniosły efekt i 24-latek z Puław odzyskał przytomność. Został przewieziony do szpitala celem dalszej hospitalizacji.
E.R.K
Źródło: KPP Puławy

Share