• Home »
  • Puławy »
  • PUŁAWY: Uderzył w tył volkswagena. 17-letni motocyklista w szpitalu

PUŁAWY: Uderzył w tył volkswagena. 17-letni motocyklista w szpitalu

Puławscy policjanci wyjaśniają okoliczności poważnego wypadku, do którego doszło w czwartek na ulicy Lubelskiej w Puławach. 17-letni motocyklista uderzył w tył oczekującego na możliwość wykonania skrętu w lewo volkswagena. Młody mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Foto: KPP Puławy

Do zdarzenia doszło wczoraj (czwartek, 7.09) około godziny 17:00 na wyjeździe z Puław w kierunku Końskowoli i Lublina. Na miejscu interweniowali policjanci puławskiej drogówki i zespół ratownictwa medycznego.

Kierujący motocyklem 17-latek z gminy Końskowola jadąc od strony Puław, wjechał w tył stojącego na lewym pasie i oczekującego na możliwość skrętu w ulicę Składową volkswagena – informuje mł. asp. Ewa REJN-KOZAK, oficer prasowy KPP w Puławach.

W wypadku ucierpiał jedynie motocyklista. Został przewieziony do szpitala w Puławach. Jak się okazało doznał poważnych obrażeń ciała, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia, a zarazem apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze.

Share