STARA ROKITNIA: Uderzył w drzewa i dachował

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło we wtorek po południu w miejscowości Stara Rokitnia między Stężycą a Rykami. Kierujący saabem 27-latek z powiatu ryckiego zjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewa. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Foto: KPP Ryki

Do wypadku doszło we wtorek (5.09) kilkanaście minut po godzinie 18. Na miejsce wypadku zadysponowano zastępy JRG KP PSP Ryki i OSP Stężyca, a także zespół ratownictwa medycznego i policjantów.

Jak ustalili policjanci, 27-letni mieszkaniec Dęblina poruszający się osobowym saabem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w przydrożne drzewa. Uderzenie było na tyle duże, że dachował zatrzymując się na środku drogi – mówi kom. Jacek WÓJCIK, z KPP w Rykach.

27-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jak się okazało mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, a jednocześnie apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze.

Foto: KPP Ryki

Share