• Home »
  • Ryki »
  • TRZCIANKI: Wypadek na budowie. 36-latek spadł z balkonu

TRZCIANKI: Wypadek na budowie. 36-latek spadł z balkonu

Do nieszczęśliwego wypadku doszło przedwczoraj na budowie domu jednorodzinnego w miejscowości Trzcianki. 36-letni mężczyzna, w trakcie prac porządkowych spadł z balkonu budowanego domu. Zespół LPR przetransportował go do szpitala w Lublinie.

Foto: Archiwum Powiśle112.info

Po godzinie 15:00 we wtorek (5.12) na jednej z posesji w miejscowości Trzcianki (gmina Nowodwór) doszło do wypadku przy pracach budowlanych. O zdarzeniu powiadomiono pogotowie ratunkowe i policję.

Funkcjonariusze w toku podjętych czynności ustalili, że 36-letni mieszkaniec powiatu puławskiego spadł z niezabezpieczonego balkonu na ziemię, z wysokości około 4 metrów. Mężczyzna wraz z innym 30-latkiem wykonywali prace porządkowe, w czasie których usuwali stemple i deski z będącego w trakcie budowy domu – wyjaśnia mł. asp. Katarzyna SZEWCZUK, oficer prasowy KPP w Rykach.

W wyniku upadku 36-latek doznał poważnych obrażeń ciała. Zespół ratownictwa medycznego przekazał poszkodowanego załodze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która przetransportowała go do szpitala w Lublinie.

Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że był trzeźwy. Policjanci z ryckiej komendy wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Share