wiadomości

 • RYKI: Uderzył w słup energetyczny

  Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś rano na krajowej siedemnastce w Rykach. Samochód osobowy marki Ford zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Kierujący i pasażerka forda nie odnieśli obrażeń. • BRONOWICE, DK-12: Ciężarówka w rowie

  Do groźnego zdarzenia doszło dziś przedpołudniem na łącznicy zjazdowej z drogi wojewódzkiej 738 na krajową dwunastkę w Bronowicach. Kierujący ciężarowym mercedesem na łuku drogi zjechał z jezdni przewracając się do rowu.


 • OSTRÓWKA: Ofiara śmiertelna pożaru domu

  Kilka minut po godzinie 3. w nocy strażacy ze Zwolenia zostali powiadomieni o pożarze drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Ostrówka w gminie Kazanów. W budynku ratownicy natrafili na zwłoki właściciela. W akcji uczestniczyło 6 zastępów straży pożarnych.


 • ŻYRZYN: Dwa samochody w rowie, poszkodowana pasażerka

  Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w Żyrzynie, na budowie drogi K-17. Kierujący mitsubishi 49-latek z Warszawy nie skręcił na łuku drogi i jadąc na wprost wjechał w pryzmę piachu uderzając w znajdującą się tam kobietę. Jak się okazało, ta była pasażerką alfy romeo, której kierowca kilkanaście minut wcześniej również wypadł z drogi. Kobieta z poważnymi […]


 • KĘPA PIOTRAWIŃSKA: Zaginiony mężczyzna odnaleziony po dwóch dniach

  Dwa dni trwały poszukiwania 51-letniego mieszkańca Kępy Piotrawińskiej, który zaginął w zeszły czwartek. Początkowo, był szukany przez członków rodziny i mieszkańców wsi. Gdy działania nie przyniosły rezultatu o pomoc poproszono policję i strażaków. Pomoc funkcjonariuszy nadeszła w ostatniej chwili. Wychłodzony i osłabiony mężczyzna leżał w zaroślach około 3 km od domu.


 • DĘBLIN, MOSZCZANKA: Niespokojny weekend na dk-48

  Do dwóch groźnych wypadków doszło w miniony weekend na drodze krajowej 48 przebiegającej przez powiat rycki. W sobotę, w Dęblinie zderzyły się dwa samochody dostawcze, z kolei w niedzielę, w Moszczance doszło do czołowego zderzenia osobówki z lublinem. W wyniku obu zdarzeń 4 osoby zostały przewiezione do szpitala.


 • DĘBLIN: Zderzenie czołowe na ulicy Stawskiej

  Dwie osoby ucierpiały w wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Stawskiej w Dęblinie. Do zdarzenia doszło w piątek przed południem. Jeden z kierujących został zakleszczony w swoim aucie. Konieczna okazała się interwencja strażaków. Droga między Dęblinem a Rykami była przez kilka godzin zablokowana.


 • CIEPIELÓW: Śmiertelne potrącenie na DK-79

  Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek wieczorem na drodze krajowej nr 79 w Ciepielowie. 67-letni mieszkaniec gminy Ciepielów został potrącony przez samochód ciężarowy m-ki MAN. Mężczyzna zginął na miejscu. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.


 • NAŁĘCZÓW: Nowy wóz w OSP

  W minioną sobotę ochotnicy z Nałęczowa odebrali nowy ciężki wóz ratowniczo-gaśniczy na podwoziu SCANIA. Samochód zakupiony został w ramach projektu pn.: „Zabezpieczenie przeciwpożarowe i przeciwpowodziowe województwa lubelskiego poprzez zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych dla Ochotniczych Straży Pożarnych”.