wiadomości • KP PSP RYKI: Strażacy odwiedzili szkoły

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Rykach w grudniu 2017 i styczniu 2018 odwiedzali szkoły podstawowe i gimnazja działające na terenie powiatu. W trakcie spotkań przekazywali kalendarze PSP na 2018 rok, a także prowadzili pogadanki na temat zagrożeń sezonu grzewczego.


 • KPP RYKI: AED od Burmistrza i Biegusiem.pl

  Policjanci z ryckiej komendy powiatowej mogą pochwalić się nowym automatycznym defibrylatorem zewnętrznym (AED), który zawisł w holu głównym budynku. Urządzenie zostało zakupione przez Grupę Biegową Biegusiem.pl z pieniędzy, które zbierane były podczas imprez sportowych organizowanych pod patronatem Burmistrza Ryk.


 • ŻYRZYN: Zderzenie rowerzysty z samochodem – apel o ostrożność na drodze

  Policjanci z Kurowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Żyrzynie. 13-latek jadąc rowerem zjechał z chodnika na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. W wyniku zdarzenia chłopiec trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę.


 • PUŁAWY: Potrącił pieszą i… pojechał na zakupy

  Ogólnymi potłuczeniami i zatrzymaniem prawa jazdy zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło w poniedziałek na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Gościńczyk w Puławach. 84-letni kierowca forda potrącił na przejściu 57-letnią kobietę i odjechał z miejsca zdarzenia.


 • JANOWIEC: Groźna kolizja na skrzyżowaniu

  Zignorowanie znaku „STOP” i nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, to przyczyny kolizji drogowej, do której doszło w minioną sobotę w Janowcu. W wyniku zderzenia dwóch aut osobowych na szczęście nikt nie został ranny. • PONIATOWA: 63-latek zginął w pożarze mieszkania

  Do tragicznego w skutkach pożaru doszło wczoraj w jednym z bloków przy ulicy Szkolnej w Poniatowej. Ogień pojawił się w mieszkaniu na 3 piętrze, pięciokondygnacyjnego budynku. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 63-letni mężczyzna.


 • OPOLE LUB.: Potrącenie 61-latki na przejściu dla pieszych

  Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 61– latki, do którego doszło wczoraj w Opolu Lubelskim. W przechodzącą przez przejście mieszkankę Opola Lubelskiego wjechał kierujący pojazdem marki Audi 64–latek. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.