wiadomości

  • JASIENIEC SOLECKI: Nowy wóz na 90-lecie OSP

    W minioną niedzielę ochotnicy z Jasieńca Soleckiego w gminie Zwoleń obchodzili 90-lecie działalności swojej jednostki. Oprócz odznaczeń i okolicznościowych wystąpień ważnym elementem uroczystości było poświęcenie i przekazanie jednostce nowego średniego wozu ratowniczo-gaśniczego renault midlum.


  • POLICZNA: Pożar drewnianej stodoły

    Około godziny 1:00 w nocy ze środy na czwartek zwoleńscy strażacy zostali zaalarmowani o pożarze drewnianej stodoły w miejscowości Policzna. Budynek spłonął doszczętnie. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.


  • MARUSZÓW: Zderzenie dwóch motocykli

    Dwie osoby ucierpiały w wyniku zderzenia motocykli, do którego doszło w sobotę po południu w Maruszowie koło Lipska. Jeden z pojazdów najechał na tył drugiego, poruszającego się w tym samym kierunku motocykla.  • STARA ROKITNIA: Uderzył w drzewa i dachował

    Do groźnego zdarzenia drogowego doszło we wtorek po południu w miejscowości Stara Rokitnia między Stężycą a Rykami. Kierujący saabem 27-latek z powiatu ryckiego zjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewa. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.


  • MŁYNKI: Pociski artyleryjskie w ogródku

    Na jednej z posesji w miejscowości Młynki (gm. Końskowola) odnaleziono wczoraj pociski artyleryjskie. Natrafiono na nie podczas prac budowlanych. Właściciel posesji zawiadomił policję. Przybyli na miejsce saperzy zabezpieczyli łącznie 15 pocisków.