Lipsko • DZIURKÓW: Dachowanie na drodze wojewódzkiej

  Do groźnego zdarzenia doszło w minioną środę na drodze wojewódzkiej 747 w Dziurkowie (gmina Solec nad Wisłą). Doszło tam do dachowania samochodu osobowego. Na miejscu interweniowały służby ratownicze. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba.


 • KĘPA PIOTRAWIŃSKA: Zaginiony mężczyzna odnaleziony po dwóch dniach

  Dwa dni trwały poszukiwania 51-letniego mieszkańca Kępy Piotrawińskiej, który zaginął w zeszły czwartek. Początkowo, był szukany przez członków rodziny i mieszkańców wsi. Gdy działania nie przyniosły rezultatu o pomoc poproszono policję i strażaków. Pomoc funkcjonariuszy nadeszła w ostatniej chwili. Wychłodzony i osłabiony mężczyzna leżał w zaroślach około 3 km od domu.


 • CIEPIELÓW: Śmiertelne potrącenie na DK-79

  Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek wieczorem na drodze krajowej nr 79 w Ciepielowie. 67-letni mieszkaniec gminy Ciepielów został potrącony przez samochód ciężarowy m-ki MAN. Mężczyzna zginął na miejscu. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.


 • CIEPIELÓW: Zderzenie trzech aut na DK-79

  Do groźnego zdarzenia doszło w minioną niedzielę późnym popołudniem na drodze krajowej 79 w Ciepielowie między Zwoleniem a Lipskiem. W wyniku zderzenia trzech aut osobowych ranna została jedna osoba.


 • MARUSZÓW: Zderzenie dwóch motocykli

  Dwie osoby ucierpiały w wyniku zderzenia motocykli, do którego doszło w sobotę po południu w Maruszowie koło Lipska. Jeden z pojazdów najechał na tył drugiego, poruszającego się w tym samym kierunku motocykla. • MARUSZÓW: 33-latek zginął pod kołami ciężarówki

  Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w minioną środę wieczorem na drodze krajowej 79 w Maruszowie. 33-letni mieszkaniec powiatu lipskiego został potrącony przez samochód ciężarowy. Obrażenia jakich doznał mężczyzna okazały się śmiertelne.