Opole Lubelskie • PONIATOWA: Pożar poszycia leśnego

  W miniony piątek strażacy z czasowego posterunku PSP w Poniatowej i OSP Poniatowa-Miasto walczyli z pożarem poszycia leśnego, który objął powierzchnię ok. 35 arów i rozprzestrzeniał się na las.


 • CHODEL: Wypadek na obwodnicy

  Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 747 w Chodlu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Volkswagen Passat na skrzyżowaniu zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Scania. W wyniku zdarzenia 32-latka kierująca osobówką została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Lublinie. • OPOLE LUB.: Pijana załoga roweru wodnego. Omal nie utonęli

  Sporo szczęścia mieli dwaj nietrzeźwi mieszkańcy Opola Lubelskiego i ich towarzyszka, którzy w miniony czwartek wybrali się na przejażdżkę rowerem wodnym po opolskim zalewie. Na środku zbiornika jeden z mężczyzn wpadł do wody, a kiedy próbował się ratować doszło do wywrócenia pojazdu z dwójką pozostałych wycieczkowiczów.
 • SEWERYNÓWKA: Pożar budynku mieszkalnego

  Dnia 02.07.2017 około północy dyżurny SKKP PSP w Opolu Lubelskim odebrał zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Sewerynówka. Na miejsce zadysponował zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Opolu Lubelskim oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Opolu Lubelskim.