Opole Lubelskie

 • OPOLE LUB.: 44-latek zatrzymany za podpalenie bankomatu

  Policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca gminy Opole Lubelskie, który podpalił bankomat ulokowany w jednym z tutejszych banków. W miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili nadpaloną odzież. Mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie, gdzie oczekuje na zarzuty.


 • PONIATOWA: Zażył nieznany specyfik, zadzwonił na Policję po pomoc

  Z podejrzeniami zatrucia trafił wczoraj do szpitala 25 – latek z Poniatowej. Wcześniej zadzwonił na Policję rozpaczliwie prosząc o pomoc ze względu na problemy z oddychaniem. Mężczyźnie nie zagraża już niebezpieczeństwo. Jak później przyznał, zażył zakupiony w jednym z lubelskich sklepów nieznany specyfik. Policjanci apelują o rozwagę.


 • WOLA RUDZKA: Wyprzedzał busa, wbił się w ciężarówkę. Interweniowało LPR

  Policjanci z Opola Lubelskiego badają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w piątkowe przedpołudnie na drodze wojewódzkiej 824 w Woli Rudzkiej. Kierujący mazdą wyprzedzając kolumnę samochodów nie zdołał wrócić na właściwy pas jezdni i uderzył w nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówkę. Kierujący z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem ratunkowym do szpitala.


 • OPOLE LUB.: Wybiegł zza ciężarówki wprost pod koła auta

  Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 14–latka, do którego doszło wczoraj w Opolu Lubelskim. Według wstępnych ustaleń nastolatek wbiegł wprost pod nadjeżdżające auto. Młody człowiek został przewieziony do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.
 • PONIATOWA: Pożar poszycia leśnego

  W miniony piątek strażacy z czasowego posterunku PSP w Poniatowej i OSP Poniatowa-Miasto walczyli z pożarem poszycia leśnego, który objął powierzchnię ok. 35 arów i rozprzestrzeniał się na las.


 • CHODEL: Wypadek na obwodnicy

  Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 747 w Chodlu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Volkswagen Passat na skrzyżowaniu zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Scania. W wyniku zdarzenia 32-latka kierująca osobówką została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Lublinie. • OPOLE LUB.: Pijana załoga roweru wodnego. Omal nie utonęli

  Sporo szczęścia mieli dwaj nietrzeźwi mieszkańcy Opola Lubelskiego i ich towarzyszka, którzy w miniony czwartek wybrali się na przejażdżkę rowerem wodnym po opolskim zalewie. Na środku zbiornika jeden z mężczyzn wpadł do wody, a kiedy próbował się ratować doszło do wywrócenia pojazdu z dwójką pozostałych wycieczkowiczów.