Puławy • MŁYNKI: Pociski artyleryjskie w ogródku

  Na jednej z posesji w miejscowości Młynki (gm. Końskowola) odnaleziono wczoraj pociski artyleryjskie. Natrafiono na nie podczas prac budowlanych. Właściciel posesji zawiadomił policję. Przybyli na miejsce saperzy zabezpieczyli łącznie 15 pocisków.


 • KOWALA: Nowy samochód w OSP

  Druhowie z Kowali w Gminie Puławy odebrali nowy, lekki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu opla movano. Samochód wraz z wyposażeniem kosztował 191 043,60 zł.


 • KURÓW: Zderzenie aut na skrzyżowaniu

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Kilińskiego w Kurowie. W zderzeniu dwóch aut osobowych ranna została kierująca jednym z pojazdów.


 • CZESŁAWICE: Uwolnili psa, który wpadł do studni

  Z niecodziennym zadaniem przyszło się wczoraj mierzyć ochotnikom z Nałęczowa. Zastęp OSP Nałęczów został wezwany do miejscowości Czesławice w celu uwolnienia psa, który wpadł do studni. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, wiedzy i umiejętnościom strażaków akcja zakończyła się pełnym sukcesem.
 • PUŁAWY: Pożar w warsztacie samochodowym poprzedzony włamaniem

  W nocy z poniedziałku na wtorek puławscy strażacy zostali zaalarmowani o pożarze warsztatu samochodowego przy ulicy Szwedzkiej w Puławach. Doszczętnemu spaleniu uległ budynek wraz z wyposażeniem warsztatu i trzy samochody, które znajdowały się w środku. Jak wskazują zabezpieczone ślady, pożar poprzedziło włamanie do części biurowej budynku.