Puławy


 • ŻYRZYN: Zderzenie rowerzysty z samochodem – apel o ostrożność na drodze

  Policjanci z Kurowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Żyrzynie. 13-latek jadąc rowerem zjechał z chodnika na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. W wyniku zdarzenia chłopiec trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę.


 • PUŁAWY: Potrącił pieszą i… pojechał na zakupy

  Ogólnymi potłuczeniami i zatrzymaniem prawa jazdy zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło w poniedziałek na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Gościńczyk w Puławach. 84-letni kierowca forda potrącił na przejściu 57-letnią kobietę i odjechał z miejsca zdarzenia.


 • JANOWIEC: Groźna kolizja na skrzyżowaniu

  Zignorowanie znaku „STOP” i nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, to przyczyny kolizji drogowej, do której doszło w minioną sobotę w Janowcu. W wyniku zderzenia dwóch aut osobowych na szczęście nikt nie został ranny.
 • WĄWOLNICA: Groźny wypadek na DW830. 6 osób w szpitalu

  Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło w Wąwolnicy. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Toyotą podróżowała czteroosobowa rodzina, a fordem dwóch mężczyzn. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca forda zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z toyotą. Wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu trafiły do szpitali w Lublinie i Puławach. Po badaniach, w szpitalu pozostał […]