Ryki


 • KP PSP RYKI: Strażacy odwiedzili szkoły

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Rykach w grudniu 2017 i styczniu 2018 odwiedzali szkoły podstawowe i gimnazja działające na terenie powiatu. W trakcie spotkań przekazywali kalendarze PSP na 2018 rok, a także prowadzili pogadanki na temat zagrożeń sezonu grzewczego.


 • KPP RYKI: AED od Burmistrza i Biegusiem.pl

  Policjanci z ryckiej komendy powiatowej mogą pochwalić się nowym automatycznym defibrylatorem zewnętrznym (AED), który zawisł w holu głównym budynku. Urządzenie zostało zakupione przez Grupę Biegową Biegusiem.pl z pieniędzy, które zbierane były podczas imprez sportowych organizowanych pod patronatem Burmistrza Ryk. • RYKI: najechała na tył poprzedzającego auta. Trzy osoby w szpitalu

  Podczas podróży nie zapominajmy o swoim bezpieczeństwie. Pamiętajmy, że w okresie zwiększonego natężenia ruchu nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do wypadku lub kolizji. Przekonała się o tym w środę 44-letnia kierująca mercedesem, nie zachowała ostrożności i bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechała na tył audi. Trzy osoby trafiły do szpitala. Pas ruchu w kierunku […]
 • MOSZCZANKA: Tragiczny początek weekendu świątecznego

  Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku na drodze krajowej 48 w Moszczance. W piątkowy wieczór doszło tam do zdarzenia z udziałem motocykla i dwóch aut osobowych, w wyniku którego na miejscu zginął 30-letni kierujący jednośladem.


 • LEOPOLDÓW: Zignorował sygnały, wjechał pod pociąg

  Niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej przed przejazdem kolejowym było przyczyną groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w Leopoldowie koło Ryk. 22-letni kierujący peugeotem wjechał na przejazd pomimo nadawanych sygnałów ostrzegających o zbliżającym się pociągu, doprowadzając do zderzenia z pojazdem szynowym i osobowym oplem.


 • STARA DĄBIA: Wypadek przy rozładunku drewna

  Do groźnego wypadku podczas rozładunku drewna w pomieszczeniu gospodarczym doszło we wtorek w Starej Dąbi k. Ryk. 55-letni mężczyzna zaczepił spodniami o koło zębate uruchomionego rozrzutnika. Pracujące tryby wciągnęły materiał doprowadzając do poważnego urazu nogi.