Zwoleń

 • JASIENIEC SOLECKI: Nowy wóz na 90-lecie OSP

  W minioną niedzielę ochotnicy z Jasieńca Soleckiego w gminie Zwoleń obchodzili 90-lecie działalności swojej jednostki. Oprócz odznaczeń i okolicznościowych wystąpień ważnym elementem uroczystości było poświęcenie i przekazanie jednostce nowego średniego wozu ratowniczo-gaśniczego renault midlum.


 • POLICZNA: Pożar drewnianej stodoły

  Około godziny 1:00 w nocy ze środy na czwartek zwoleńscy strażacy zostali zaalarmowani o pożarze drewnianej stodoły w miejscowości Policzna. Budynek spłonął doszczętnie. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.


 • JASIENIEC SOLECKI: Komendant Główny PSP dołożył do nowego wozu

  Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej przyznał Ochotniczej Straży Pożarnej w Jasieńcu Soleckim dotację celową w kwocie 158 tys. 610 zł. Pieniądze te przeznaczone są na realizację zadania „Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu  ratowniczo-gaśniczego”. • KPP ZWOLEŃ: Apel o oddanie krwi dla policjanta

  Komenda Powiatowa Policji w Zwoleniu zwraca się z apelem do wszystkich funkcjonariuszy, pracowników Policji, przedstawicieli innych służb mundurowych oraz mieszkańców powiatu zwoleńskiego o włączenie się w honorową zbiórkę krwi dla policjanta z Posterunku Policji w Kazanowie.


 • ZWOLEŃ: Alarm bombowy w Sądzie Rejonowym

  Informacja z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o ładunku wybuchowym podłożonym w siedzibie Sądu Rejonowego postawiła wczoraj na nogi służby ratownicze ze Zwolenia. Ostatecznie okazało się, że alarm był fałszywy.